Nawozy do trawy i trawników

Marzysz o pięknym trawniku na swojej posesji? Chcesz zapewnić mu intensywny, zielony kolor? Postaw na odpowiednie nawożenie, które przyczyni się do wzmocnienia korzeni trawy i zadba o jej wzrost oraz doskonały wygląd. Chcąc ułatwić Ci opiekę nad Twoim ogrodem, oferujemy różnego rodzaju nawozy do traw zawierające wszystkie ważne dla roślin substancje odżywcze. Zapraszamy do poznania naszej oferty i znalezienia produktów dopasowanych do określonych potrzeb!

( ilość produktów: 68 )

Nawozy do traw – uzyskaj piękny zielony dywan przed domem

Regularnie stosowane nawozy do trawników zapewniają murawie estetyczny wygląd. Wśród dostępnych wariantów są produkty organiczne oraz mineralne. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz opcje do zadań specjalnych, z którymi nie tylko zatroszczysz się o to, aby trawa była gęsta i zachwycała intensywnym kolorem, lecz np. zmniejszysz konieczność jej częstego koszenia. Jest to szczególnie istotne dla osób niemających wiele czasu na opiekę nad ogrodem. Należy pamiętać o tym, aby wiosną wybierać nawozy do traw bogate w azot, które sprawią, że każdy trawnik szybko się zagęści, nabierze intensywnego zielonego koloru i szybko zregeneruje się po ewentualnych zimowych uszkodzeniach.

Preparaty do nawożenia trawników, które pomogą uniknąć chorób

Aby trawnik prezentował się estetycznie, należy zainwestować w odpowiedni nawóz, który ochroni murawę przed mchem oraz chwastami. Konieczne jest też zwrócenie uwagi na produkty jesienne. Fosfor oraz potas składające się zazwyczaj na tego rodzaju produkty, wzmacniają mrozoodporność trawy. Dzięki temu nawet podczas chłodnych miesięcy nie trzeba martwić się, że murawa zostanie osłabiona, co mogłoby negatywnie wpływać na jej wygląd.

Dbamy o to, aby w ofercie znalazły się wyłącznie najlepsze produkty, a ich zastosowanie zawsze przynosiło oczekiwane efekty. Nawozy do trawnika dostępne w asortymencie powstają ze sprawdzonych składników, umożliwiających cieszenie się bujnie rosnącą trawą przez cały sezon. Nawóz jesienny, produkt do wykorzystania wiosną czy wariant do zadań specjalnych – niezależnie od tego, jakiego produktu szukasz, u nas znajdziesz te, które sprawią, że murawa będzie zdrowo rosnąć.

Nawozy uniwersalne w korzystnych pakietach

Warte uwagi są specjalne pakiety, w których zostały zawarte nawozy do trawnika niezbędne do odpowiedniego zatroszczenia się o ogród. W zestawach można znaleźć produkty przeznaczone dla murawy, a także warianty przeznaczone do stosowania w przypadku uprawy innych roślin. Dzięki temu za sprawą kilku kliknięć możesz zamówić wszystko, czego potrzebuje Twój ogród. Ponadto zakup pakietu zazwyczaj jest korzystny finansowo. W razie wątpliwości, na który nawóz do trawnika postawić – zapraszamy do kontaktu! Nasi eksperci doradzą przy wyborze najlepszych produktów.

Nawozy do trawy

W naszym asortymencie znajdziesz granulowane nawozy do trawy... Wybierz taki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Na początek sezonu polecamy nawóz ze zwiększoną dawką azotu - Nawóz na Trawnik MAX - idealny na początek wegetacji, kiedy trawa regeneruje się po zimowych uszkodzeniach, zagęszcza po pierwszym koszeniu, wertykulacji, aeracji i dosiewkach. Jeśli Twój trawnik znajduje się w miejscach zacienionych i walczysz z mchem - polecamy Nawóz na Trawnik Mech lub Żelazo Antymech - pozbędziesz się w ten sposób mchu, a po wygrabieniu będziesz mógł dosiać trawę w miejscach, gdzie powstały ubytki.

W trakcie sezonu polecamy stosować nawóz o zbilansowanym składzie, jakim jest Nawóz na Trawnik, natomiast w okresie wakacyjnym idealnie sprawdzić się Nawóz na Trawnik Mało Koszenia, który sprawi, że przejazdy kosiarką będą się odbywać z mniejszą częstotliwością. Po 15 sierpnia przechodzimy już na nawozy jesienne - tutaj idealnie sprawdzi się Nawóz na Trawnik jesienny.

Niezależnie jednak od podjętego wyboru, należy pamiętać o odpowiednim dawkowaniu nawozów. W innym przypadku można zaszkodzić trawnikowi. Dokładne wskazówki dotyczące stosowania wybranych produktów są umieszczone na opakowaniach. W razie wątpliwości warto też poradzić się specjalisty.

Nawozy jesienne, wiosenne oraz inne produkty do ogrodu z dostawą pod wskazany adres

Aby zatroszczyć się o rośliny w ogrodzie, trzeba używać odpowiednich nawozów. Warto jednak pamiętać, że powinny być to produkty z wysokiej półki, które mają starannie dobrane składniki, korzystnie oddziałujące na plony. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby cieszyć się pięknym trawnikiem, sprawdź, co zawarliśmy w naszej ofercie. Dzięki tym nawozom chwasty przestaną gościć w ogrodzie, a każda chwila na trawniku będzie jeszcze większą przyjemnością.

pixel